Zahradní domek na nářadí Nils 8,2 m2
Zahradní domek na nářadí Nils 8,2 m2 od známého výrobce Palmako je jedním z kvalitních domků, které na českém i zahraničním trhu můžete koupit. Tento domek se hodí pro všestranné zahradní využití a je velice oblíbený u zahrádkářů. Domek má pěkné kvalitní dveře vyplněné plexi sklem. Vzhledem k použitému kvalitnímu materiálu a silným dřevěným stěnám o síle 16 mm vydrží tento domek řadu let bez známek používání.
To zvládnete! - Bytelná panelová konstrukceDomek je dodávám jako stavebnice a v rozloženém stavu. Díky velice přehlednému návodu pak stačí jen za použití základního nářadí domek sestavit a během chvilky je možné domek využívat. Pokud si nejste sestavením domku jisti, tak můžete využít některé z našich montážních firem. Cena montáže domečku není zahrnuta v ceně. Podrobnosti Vám rádi sdělíme.
Pozor : Součástí domečku není střešní krytina, která je vyobrazena na obrázku. Jako střešní krytinu doporučujeme využít některou z asfaltových lepenek, které můžete zakoupit v doplňcích.
Pozor : Součástí domečku je podlaha.
Rozměry balení :
240 x 120 x 100 cm,
Hmotnost :
608 kg
To zvládnete! - Bytelná panelová konstrukceDomek je dodávám jako stavebnice a v rozloženém stavu. Díky velice přehlednému návodu pak stačí jen za použití základního nářadí domek sestavit a během chvilky je možné domek využívat. Pokud si nejste sestavením domku jisti, tak můžete využít některé z našich montážních firem. Cena montáže domečku není zahrnuta v ceně. Podrobnosti Vám rádi sdělíme.
Pozor : Součástí domečku není střešní krytina, která je vyobrazena na obrázku. Jako střešní krytinu doporučujeme využít některou z asfaltových lepenek, které můžete zakoupit v doplňcích.
Pozor : Součástí domečku je podlaha.
Rozměry balení :
240 x 120 x 100 cm,
Hmotnost :
608 kg
| -specialni-doprava | D3300 |
| Podlaha | 16 mm |
| Materiál | Severský smrk |
| Povrchová úprava | Bez impregnace |
| Rozměr dveří | 135 x182 cm |
| střešní krytina | Není součáastí balení |
| tloušťka podlahy | 16 mm - součástí balení |
| Tloušťka stěny | 16 mm |
| Tloušťka střechy | 16 mm |
| Typ | Palubková konstrukce |
| Typ okna | Pevné |
| Vnější rozměr | 239 x 348 cm |
| Vnitřní rozměr | 392 x 289 cm |
| Výplň okna | Plexi |
| bsshop-maker | Palmako AS |
| Výška hřebene | 259 |
| Výška stěny | 188 |
| zaruka | 5 |
| -zakazat-dobirku | true |







