Xylofon - větrné piano
Prvek Xylofon ? větrné piano je skvělým prvkem do parků, škol, či školek.
Jeho klidné a jemné tóny navodí v parku či o přestávce ve škole správný čas pro relax.
Skládá se z kovových tyčí, které jsou umístěny v jednom řádku, udeřením do tyčí speciální paličkou vydají požadované tóny.
K hraní na Xylofonu nepotřebujete žádné speciální dovednosti, tudíž je to skvělá cesta jak např, u dětí probudit zájem o hudební nástroje. U tohoto prvku se meze s experimentováním nekladou, je skvělým prvkem, kde děti rozvíjí svou kreativitu. Doporučujeme k?prvku dokoupit i jiné hudební prvky, pro větší prožitek a zábavu. Nejvíce s pianem ladí Trubicové zvony Les nebo Zvonečky Monk.
Prvek je určený k zakotvení, kotva je součástí balení společně s nástrojem a speciální paličkou.
Jeho klidné a jemné tóny navodí v parku či o přestávce ve škole správný čas pro relax.
Skládá se z kovových tyčí, které jsou umístěny v jednom řádku, udeřením do tyčí speciální paličkou vydají požadované tóny.
K hraní na Xylofonu nepotřebujete žádné speciální dovednosti, tudíž je to skvělá cesta jak např, u dětí probudit zájem o hudební nástroje. U tohoto prvku se meze s experimentováním nekladou, je skvělým prvkem, kde děti rozvíjí svou kreativitu. Doporučujeme k?prvku dokoupit i jiné hudební prvky, pro větší prožitek a zábavu. Nejvíce s pianem ladí Trubicové zvony Les nebo Zvonečky Monk.
Prvek je určený k zakotvení, kotva je součástí balení společně s nástrojem a speciální paličkou.
| X - Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 3 do 99 let |
| X - Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ), jakákoliv úprava (do 60 cm) |
| X - Materiál konstruce | kov |
| X - Použité materiály | HDPE plast, kov |
| X - Povrchová úprava | prášková barva Komaxit, nerez, žárovové zikování |
| X - Speciální vlastnosti | Edukační |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy, zpevněný podklad (utaž |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| Minimální plocha pro instalaci | 350 x 425 cm |
| Rozměr cm | 47,5 x 123,5 x 104,5 cm |
| bsshop-maker | KBT Polska Sp. z o. o. |




