Vahadlová houpačka z akátu
Vahadlová houpačka v pěkném designu koníků je vhodná do MŠ, obcí, restaurací nebo k doplnění stávajícího dětského hřiště. Originální design potěší všechny děti a přiláká hned jejich pozornost.
Výhodou této sestavy je možnost umístění na udržovaný trávník, není nutné tvořit žádné speciální dopadové plochy. Houpačka je určena pro děti do 10 let.
Houpačka je vyrobna z kvalitního, odolného, volně rostlého akátového dřeva, jehož přirozenou vlastností je pozvolné vysychání. Běžnou situací je, že se mohou objevit praskliny o velikosti až 8 mm. Tyto praskliny ovšem nijak nenarušují funkci ani stabilitu.
Dřevo je ošetřeno impregnací a vysoce odolnou lazurou. Houpačke je kotvena pomocí celokovové masivní kotvy, která zajišťuje dlouholetou životnost a stabilitu ráhna.
Výhodou této sestavy je možnost umístění na udržovaný trávník, není nutné tvořit žádné speciální dopadové plochy. Houpačka je určena pro děti do 10 let.
Houpačka je vyrobna z kvalitního, odolného, volně rostlého akátového dřeva, jehož přirozenou vlastností je pozvolné vysychání. Běžnou situací je, že se mohou objevit praskliny o velikosti až 8 mm. Tyto praskliny ovšem nijak nenarušují funkci ani stabilitu.
Dřevo je ošetřeno impregnací a vysoce odolnou lazurou. Houpačke je kotvena pomocí celokovové masivní kotvy, která zajišťuje dlouholetou životnost a stabilitu ráhna.
| X - Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 3 do 14 let |
| X - Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| X - Materiál konstruce | akát |
| X - Maximální výška pádu prvku | do 1 m |
| X - Počet uživatelů | 2 děti |
| X - Použité materiály | akát, HDPE plast, kov, pryž |
| X - Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub), nerez, žárovové zikování |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| Rozměr cm | 323 x 30 x 80 cm |
| Velikost bezpečnostních zón | 623 x 330 cm |
| bsshop-maker | HEROLD |

