Trubicové zvony - Ella
Hudební prvek, který promění hřiště v malý koncert pod širým nebem Monkey Trubicové zvonky ? Chimes ?Ella? jsou originálním hudebním prvkem pro děti ve věku 2?14 let ale také pro dospělé všeho věku, který rozvíjí sluch, rytmus i kreativitu. Jemné údery paliček rozezní kovové trubice a děti se tak mohou stát malými hudebníky, kteří objevují melodie, experimentují se zvukem a tvoří vlastní skladby.
Zvonky jsou laděny tak, aby zněly příjemně i při náhodné hře ? díky promyšlenému hudebnímu uspořádání je téměř nemožné ?zahrát falešně?. Prvek podporuje spontánní hru, spolupráci více dětí a pozitivně působí na rozvoj sluchové paměti a představivosti.
Konstrukci tvoří pevný ocelový rám s povrchovou úpravou práškovou barvou Komaxit, který zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům i intenzivnímu používání. Samotné zvonky jsou vyrobeny z práškově lakovaných hliníkových trubic, paličky a závěsy z odolného HDPE plastu. Paličky jsou pevně spojeny s konstrukcí, takže nehrozí jejich ztráta ani nebezpečné použití mimo prvek. Veškerý spojovací materiál je nerezový nebo žárově zinkovaný.
Hudební prvek lze instalovat na udržovaný trávník nebo pevný podklad. Kotvení je řešeno betonovacími kotvami do hloubky 80 cm, případně alternativním systémem pro pevné povrchy. Trubicové zvonky splňují požadavky normy EN 1176-1 : 2017, a jsou tedy vhodné i pro veřejná hřiště, školy, školky či parkové plochy.
Chimes ?Ella? jsou ideální volbou pro všechna hřiště, kde chcete hru obohatit o hudební zážitek ? prvek, který děti nejen baví, ale také rozvíjí jejich cit pro rytmus, zvuk a společnou tvorbu.
Zvonky jsou laděny tak, aby zněly příjemně i při náhodné hře ? díky promyšlenému hudebnímu uspořádání je téměř nemožné ?zahrát falešně?. Prvek podporuje spontánní hru, spolupráci více dětí a pozitivně působí na rozvoj sluchové paměti a představivosti.
Konstrukci tvoří pevný ocelový rám s povrchovou úpravou práškovou barvou Komaxit, který zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům i intenzivnímu používání. Samotné zvonky jsou vyrobeny z práškově lakovaných hliníkových trubic, paličky a závěsy z odolného HDPE plastu. Paličky jsou pevně spojeny s konstrukcí, takže nehrozí jejich ztráta ani nebezpečné použití mimo prvek. Veškerý spojovací materiál je nerezový nebo žárově zinkovaný.
Hudební prvek lze instalovat na udržovaný trávník nebo pevný podklad. Kotvení je řešeno betonovacími kotvami do hloubky 80 cm, případně alternativním systémem pro pevné povrchy. Trubicové zvonky splňují požadavky normy EN 1176-1 : 2017, a jsou tedy vhodné i pro veřejná hřiště, školy, školky či parkové plochy.
Chimes ?Ella? jsou ideální volbou pro všechna hřiště, kde chcete hru obohatit o hudební zážitek ? prvek, který děti nejen baví, ale také rozvíjí jejich cit pro rytmus, zvuk a společnou tvorbu.
| X - Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 3 do 99 let |
| X - Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ), jakákoliv úprava (do 60 cm) |
| X - Materiál konstruce | kov |
| X - Použité materiály | HDPE plast, kov |
| X - Povrchová úprava | prášková barva Komaxit, nerez, žárovové zikování |
| X - Rozměr prvku (d x š x v) m | 0,88 x 0,18 x 1,77 m |
| X - Speciální vlastnosti | Edukační |
| X - Velikost bezp. zon (m) | 3,88 x 3,18 m |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy, zpevněný podklad (utaž |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| Minimální plocha pro instalaci | 3,59 x 4,285 m |
| Rozměr cm | 18 x 88 x 177 cm |
| bsshop-maker | KBT Polska Sp. z o. o. |




