Pružinová vahadlová houpačka Panda Duo 0670
Houpačka, která rozvíjí rovnováhu i kamarádství Monkey Panda Duo je hravá vahadlová houpačka určená pro děti ve věku od 1 do 12 let, která kombinuje pohyb, zábavu a spolupráci. Děti se při houpání učí rovnováze, rytmu i vzájemné komunikaci ? a to vše formou přirozené hry.
Houpačka je vyrobena z konstrukční oceli doplněné o barevné HDPE panely s motivem pandy, které lákají k usednutí a dodávají prvku přátelský vzhled. Díky pružinám z kvalitní pružinářské oceli má houpačka plynulý a bezpečný pohyb.
Povrch kovových částí je chráněn práškovou barvou Komaxit, která zajišťuje odolnost vůči povětrnostním vlivům i mechanickému opotřebení. Veškerý spojovací materiál je nerezový nebo žárově zinkovaný.
Díky nízké výšce pádu (0,6 m) lze houpačku instalovat na udržovaný trávník, bez nutnosti dopadové plochy dle EN 1177. Kotví se betonáží pomocí přiložených kotev.
Monkey Panda Duo je ideálním doplňkem pro školní, obecní i mateřská hřiště, kde chcete nabídnout dětem zábavný a bezpečný způsob, jak trávit čas společně.
Houpačka je vyrobena z konstrukční oceli doplněné o barevné HDPE panely s motivem pandy, které lákají k usednutí a dodávají prvku přátelský vzhled. Díky pružinám z kvalitní pružinářské oceli má houpačka plynulý a bezpečný pohyb.
Povrch kovových částí je chráněn práškovou barvou Komaxit, která zajišťuje odolnost vůči povětrnostním vlivům i mechanickému opotřebení. Veškerý spojovací materiál je nerezový nebo žárově zinkovaný.
Díky nízké výšce pádu (0,6 m) lze houpačku instalovat na udržovaný trávník, bez nutnosti dopadové plochy dle EN 1177. Kotví se betonáží pomocí přiložených kotev.
Monkey Panda Duo je ideálním doplňkem pro školní, obecní i mateřská hřiště, kde chcete nabídnout dětem zábavný a bezpečný způsob, jak trávit čas společně.
| X - Celková nostnost - kg | do 200 kg |
| X - Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 2 do 6 let, 3 do 14 let |
| X - Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| X - Materiál konstruce | kov |
| X - Maximální výška pádu prvku | do 1 m |
| X - Počet uživatelů | 4 děti |
| X - Použité materiály | HDPE plast, kov |
| X - Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování, prášková barva Komaxit |
| X - Rozměr prvku (d x š x v) m | 3,33 x 0,25 x 0,85 m |
| X - Velikost bezp. zon (m) | 6,33 x 3,25 m |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| bsshop-maker | HEROLD |



