Přístřešek pro auto Kalfa 1
Kompletně připravený přístřešek pro jeden automobil za bezkonkurečně nejnižší cenu. Nenechte svůj vůz stát na dešti a na sněhu! Výhodou oproti konkurenci je masivní konstrukce a větší rozměry konstrukce. Váš vůz tak bude neustále v suchu. Nosné části jsou vytvořeny z Hranolů 120x 120 (konkurence používá obvykle maximálně 90x 90). Střecha je vytvořena z palubek 19mm, které zajistí velkou nosnost i v případě vysoké sněhové pokrývky. V ceně je i základní černá střešní lepenka a kovové kotvy. Doporučujeme však dokoupit i střešní krytinu. Hlavní konstrukční spoje jsou již předvrtány a přístřešek je tak připraven k rychlé montáži. Tento přístřešek je určen pro montáž ke stěně. Přístřešek od Českého výrobce!
| -specialni-doprava | D3000 |
| Materiál | Hranol 120x 120 mm SMRK |
| Povrchová úprava | NE - možno doobjednat |
| střecha | 350x 600 cm |
| střešní krytina | asfaltová lepenka |
| Váha | 350 |
| Vnitřní rozměr | 288x486 cm |
| bsshop-maker | HEROLD |
| Výška | 275 cm |
| -zakazat-dobirku | true |






