Monkey vahadlová houpačka
Kvalitní vahadlová houpačka je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace. Houpačka je určena pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Madla pro držení dětí jsou nerezová. V základní verzi dodáváme dřevo houpačky v odstínu zlatý dub.
Houpačka má pevné ocelové a pozinkové kotvení, které je ukotveno zabetonováním do povrchu. Pro tlumení nárazů je houpačka opatřena gumovými dorazy.
Houpačka má pádovou výšku 1 m a proto stačí jako dopadová plocha jen udržovaný trávník. Přesto doporučujeme dopadové desky Grass, které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod houpačkou proti vyšlapání.
Madla pro držení dětí jsou nerezová. V základní verzi dodáváme dřevo houpačky v odstínu zlatý dub.
Houpačka má pevné ocelové a pozinkové kotvení, které je ukotveno zabetonováním do povrchu. Pro tlumení nárazů je houpačka opatřena gumovými dorazy.
Houpačka má pádovou výšku 1 m a proto stačí jako dopadová plocha jen udržovaný trávník. Přesto doporučujeme dopadové desky Grass, které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod houpačkou proti vyšlapání.
| X - Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 3 do 14 let |
| X - Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| X - Materiál konstruce | severský smrk |
| X - Maximální výška pádu prvku | do 1 m |
| X - Počet uživatelů | 2 děti |
| X - Použité materiály | HDPE plast, kov, pryž, severský smrk |
| X - Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub), nerez, žárovové zikování |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| Rozměr cm | 15 x 380 x 60 cm |
| Velikost bezpečnostních zón | 315 x 680 cm |
| bsshop-maker | HEROLD - dětský svět a zahrada, s. r. o. |






