Monkey vahadlová houpačka METAL
Monkey Vahadlová houpačka METAL přináší dětem oblíbený prvek kolébavého houpání v moderním, celokovovém provedení, které zajišťuje vysokou odolnost, stabilitu a minimální nároky na údržbu. Díky své jednoduché konstrukci a osvědčené zábavnosti patří mezi stálice každého kvalitního hřiště.
Hlavní konstrukce je tvořena konstrukční ocelí, povrchově upravenou žárovým zinkem nebo nerezem, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči počasí i vandalismu. Sedáky z odolného HDPE plastu jsou opatřeny nerezovými madly pro bezpečný úchop. Stabilitu a komfort houpání zajišťují gumové dorazy, které tlumí nárazy při dosednutí.
Součástí dodávky je i celokovová kotva k pevnému betonovacímu ukotvení. Zařízení je určeno pro děti ve věku 3 až 14 let, má výšku volného pádu 1 m a pro instalaci postačí udržovaný trávník bez nutnosti náročné dopadové plochy. Vahadlová houpačka je certifikována dle ČSN EN 1176 : 2018 ed. 2 pro veřejná dětská hřiště.
Robustní, osvědčená a bezpečná ? houpačka METAL je ideální volbou pro místa, kde je potřeba nabídnout klasickou zábavu v moderním, odolném a trvanlivém provedení.
Hlavní konstrukce je tvořena konstrukční ocelí, povrchově upravenou žárovým zinkem nebo nerezem, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči počasí i vandalismu. Sedáky z odolného HDPE plastu jsou opatřeny nerezovými madly pro bezpečný úchop. Stabilitu a komfort houpání zajišťují gumové dorazy, které tlumí nárazy při dosednutí.
Součástí dodávky je i celokovová kotva k pevnému betonovacímu ukotvení. Zařízení je určeno pro děti ve věku 3 až 14 let, má výšku volného pádu 1 m a pro instalaci postačí udržovaný trávník bez nutnosti náročné dopadové plochy. Vahadlová houpačka je certifikována dle ČSN EN 1176 : 2018 ed. 2 pro veřejná dětská hřiště.
Robustní, osvědčená a bezpečná ? houpačka METAL je ideální volbou pro místa, kde je potřeba nabídnout klasickou zábavu v moderním, odolném a trvanlivém provedení.
| X - Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 3 do 14 let |
| X - Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| X - Materiál konstruce | kov |
| X - Maximální výška pádu prvku | do 1 m |
| X - Počet uživatelů | 2 děti |
| X - Použité materiály | HDPE plast, kov, pryž |
| X - Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování |
| X - Speciální vlastnosti | Antivandal |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| X - Značka | Monkey |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| Rozměr cm | 280 x 15 x 60 cm |
| Velikost bezpečnostních zón | 680 x 315 cm |
| bsshop-maker | HEROLD - dětský svět a zahrada, s. r. o. |


