Monkey sestava Koulovišť B
Sestava kouloviště je vhodná pro užití ve školách a školkách, ale i na obecní hřiště, nebo k penzionům a restauracím.
Pomáhá u dětí rozvíjet přesnost, koordinaci a trpělivost.
Koloviště se skládá ze čtyř herních stolů propojených čtyřmi drahami.
Stoly jsou vhodné pro použití plastových nebo dřevěných koulí o průměru 65-75mm. Jedna dřevěná koule je součástí dodávky.
Dráha kouloviště je vyrobena z kvalitních materiálů severského smrku, dibondu, a pozinkovaných trubek.
Samozřejmostí je certifikace s normou ČSN EN 1176-1.
Kouloviště nemá žádné speciální požadavky na dopadovou plochu a tak může být jako podklad použit jakýkoliv rovný povrch. Konstrukce je do terénu kotvena ocelovými trubkami, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkováním a uloženy do betonového lože.
Jednotlivé stoly a dráhy jsou dodávány již smontované. Součástí dodávky je i návod a schéma, dle kterého se jednotlivé stoly napojí do celkové dráhy. Pořadí a umístění stolů, ale může být individuálně změněno dle potřeb. Je však důležité dodržet doporučený sklon aby koule nebyly v drahách přiliš rychlé, nebo naopak pomalé a nezastavovaly se.
Pomáhá u dětí rozvíjet přesnost, koordinaci a trpělivost.
Koloviště se skládá ze čtyř herních stolů propojených čtyřmi drahami.
Stoly jsou vhodné pro použití plastových nebo dřevěných koulí o průměru 65-75mm. Jedna dřevěná koule je součástí dodávky.
Dráha kouloviště je vyrobena z kvalitních materiálů severského smrku, dibondu, a pozinkovaných trubek.
Samozřejmostí je certifikace s normou ČSN EN 1176-1.
Kouloviště nemá žádné speciální požadavky na dopadovou plochu a tak může být jako podklad použit jakýkoliv rovný povrch. Konstrukce je do terénu kotvena ocelovými trubkami, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkováním a uloženy do betonového lože.
Jednotlivé stoly a dráhy jsou dodávány již smontované. Součástí dodávky je i návod a schéma, dle kterého se jednotlivé stoly napojí do celkové dráhy. Pořadí a umístění stolů, ale může být individuálně změněno dle potřeb. Je však důležité dodržet doporučený sklon aby koule nebyly v drahách přiliš rychlé, nebo naopak pomalé a nezastavovaly se.
| X - Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 3 do 14 let, 3 do 99 let |
| X - Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ) |
| X - Materiál konstruce | severský smrk |
| X - Maximální výška pádu prvku | do 1 m |
| X - Použité materiály | Dibond 3 mm, HDPE plast, kov, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| X - Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub) |
| X - Rozměr prvku (d x š x v) m | 5,5 x 1,5 x 1 m |
| X - Speciální vlastnosti | Edukační |
| X - Velikost bezp. zon (m) | 8,5 x 4,5 m |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| X - Značka | Monkey |
| X - Způsob kotvení | zemní vruty |
| bsshop-maker | HEROLD - dětský svět a zahrada, s. r. o. |





