Hudební prvek - Zvonky Monk
Zvonky MONK jsou zábavný hudební prvek, který rozvíjí sluchové vnímání, jemnou motoriku a podporuje kreativitu dětí. Je navržen tak, aby byl bezpečný a odolný i v náročných podmínkách veřejných hřišť.
Součástí prvku je :
Pevná konstrukce se zvonky, které vydávají příjemné tóny.
Hudební palička, která je pevně připevněná ke konstrukci, aby nedocházelo ke ztrátě a byla vždy k dispozici.
Variabilní kotva umožňuje montáž na betonovací kotvu nebo přímo na pevný základ, například na beton, dlažbu a pod.
Zvonky MONK jsou ideální volbou pro školy, obce a veřejná hřiště, kde přispívají k hravému rozvoji dětí a přinášejí nový rozměr zvukového objevování. Díky kvalitním materiálům a robustní konstrukci jsou odolné vůči vandalismu i nepříznivému počasí.
Součástí prvku je :
Pevná konstrukce se zvonky, které vydávají příjemné tóny.
Hudební palička, která je pevně připevněná ke konstrukci, aby nedocházelo ke ztrátě a byla vždy k dispozici.
Variabilní kotva umožňuje montáž na betonovací kotvu nebo přímo na pevný základ, například na beton, dlažbu a pod.
Zvonky MONK jsou ideální volbou pro školy, obce a veřejná hřiště, kde přispívají k hravému rozvoji dětí a přinášejí nový rozměr zvukového objevování. Díky kvalitním materiálům a robustní konstrukci jsou odolné vůči vandalismu i nepříznivému počasí.
| Certifikát shody s normou | EN 1176-1 : 2017 |
| Materiál konstrukce | Konstrukční ocel |
| Minimální plocha pro instalaci | 3,50 x 3,55 m |
| Podklad | udržovaný trávník |
| Materiál | Konstrukční ocel / HDPE |
| Povrchová úprava | prášková barva komaxit / Nerez |
| Rozměr cm | 43 x 33 x 150 cm |
| Váha | 25,5 kg |
| Vhodné od | 3 do 99 let |
| Vhodné pro | exteier / interier |
| bsshop-maker | KBT Polska Sp. z o. o. |
| Kotvení | variabilní - betonáž / na beton |




