Hudební pánev - koala
Hudební pánev Koala je nástroj charakteristický pro kovové, ale zároveň velmi jemné a uklidňující tóny. Při úderu do speciálně tvarované pánve prstem vytvoříte krásnou melodickou skladbu.
Tento nástoj je vhodný do škol, školek a hlavně parků, kde navodí skvělé prostředí pro relaxaci.
Hraní na pánev je velice jednoduché, takže hraní na ní si může užít každý bez ohledu na jeho schopnosti. Velkou výhodou je rozvoj kreativity u dětí, do budoucna u nich může také vzbudit zájem o hudební nástroje.
Pro větší prožitek doporučujeme také pořídit další prvky z?této řady, hudební pánev skvěle ladí například s?Marimba ? Calypso nebo Trubicovými zvony Les.
Jako doplňkové zboží doporučujeme také zvolit níže v souvisejících produktech, speciální paličky či pálku na hudební prvky této řady.
Tento nástoj je vhodný do škol, školek a hlavně parků, kde navodí skvělé prostředí pro relaxaci.
Hraní na pánev je velice jednoduché, takže hraní na ní si může užít každý bez ohledu na jeho schopnosti. Velkou výhodou je rozvoj kreativity u dětí, do budoucna u nich může také vzbudit zájem o hudební nástroje.
Pro větší prožitek doporučujeme také pořídit další prvky z?této řady, hudební pánev skvěle ladí například s?Marimba ? Calypso nebo Trubicovými zvony Les.
Jako doplňkové zboží doporučujeme také zvolit níže v souvisejících produktech, speciální paličky či pálku na hudební prvky této řady.
| X - Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 3 do 99 let |
| X - Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ), jakákoliv úprava (do 60 cm) |
| X - Materiál konstruce | kov |
| X - Použité materiály | HDPE plast, kov |
| X - Povrchová úprava | prášková barva Komaxit, nerez, žárovové zikování |
| X - Speciální vlastnosti | Edukační |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy, zpevněný podklad (utaž |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| Minimální plocha pro instalaci | 345 x 345 cm |
| Rozměr cm | 46 x 46 x 70,5 cm |
| bsshop-maker | KBT Polska Sp. z o. o. |





