Bubny - bouře
Tento prvek odkazuje na velmi známé, klasické bubny. Hraní na ně je velmi jednoduché a zábavné, děti zde také rozvíjí svoji kreativitu.
Hraní na ně si mohou užít až tři uživatelé současně.
Bubny jsou na vyžádání dostupné ve třech velikostech, které se liší v průměru a barvě bubnovacího povrchu.
Každý z bubnů vydává jiný tón, takže hraní na ně nikdy nebude nudné.
Pro větší prožitek doporučujeme doplnit bubny o další hudební prvky, které naše nabídka obsahuje.
Hraní na ně si mohou užít až tři uživatelé současně.
Bubny jsou na vyžádání dostupné ve třech velikostech, které se liší v průměru a barvě bubnovacího povrchu.
Každý z bubnů vydává jiný tón, takže hraní na ně nikdy nebude nudné.
Pro větší prožitek doporučujeme doplnit bubny o další hudební prvky, které naše nabídka obsahuje.
| X - Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 3 do 99 let |
| X - Materiál dopadové plochy | udržovaný trávník (do 1 m ), jakákoliv úprava (do 60 cm) |
| X - Materiál konstruce | kov |
| X - Použité materiály | HDPE plast, kov |
| X - Povrchová úprava | prášková barva Komaxit, nerez, žárovové zikování |
| X - Speciální vlastnosti | Edukační |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy, zpevněný podklad (utaž |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| Minimální plocha pro instalaci | 3,30 x 3,90 m |
| Rozměr cm | 91 x 30 x 69 cm |
| bsshop-maker | KBT Polska Sp. z o. o. |





