Zahradní altán Herold A3366 A Plus s plnou boční stěnou a terasovou podlahou (3,1 + 15,8 m2) Zahradní altán Herold A3366 A Plus s plnou boční stěnou a terasovou podlahou (3,1 + 15,8 m2)

Platí pro mě snížená sazba DPH? Více zde.

Zahradní altán A3366  je vyráběn naší firmou HEROLD, která má bohaté zkušenosti s výrobou zahardních domků.  

Nová kolekce modulárních zahradních domků vychází ze zkušeností s výrobou a dalšího našeho vývoje. Vše jsme navrhli tak, aby byl domek snadno sestavitelný a odolný. Zábradlí lze při montáži umístit do libovolného pole (mezi sloupky).   Zahradní domky jsou vyráběny z přírodního materiálu, jsou vzhledné a zapadnou skvěle do vaší zahrady. Terasová podlaha (síla prken 26 mm) je součástí dodávky.  

  Bytelná konstrukce z masivních lepených hranolů Stojna stěny : 90 x 90 mm ze čtyř lamel lepený hranol, vyrobený v pohledové kvalitě ze severského smrku.

Věnec a spodní rám : Masivní 45x90 mm hranol, vyrobený v pohledové kvalitě ze severského smrku.

Spojovací materiál : Vruty 6x100mm a 6x120mm bezpečně spojí celou konstrukci. Používáme prémiový spojovací materiál od prémiového výrobce Würth!

4 mm plexi sklo : Robustní výplň oken odradí leckterého zloděje a přitom zajistí dostatek světla v domku.

Základ je bytelná konstrukce, na které jsme nešetřili. Lepené 4D hranoly a prémiový spojovací materiál jsou zárukou pevné konstrukce a vaší spokojenosti.

Zahradní domek Vám bude sloužit řadu let bez únavy materiálu. Odolá povětrnostním vlivům. Můžete se spolehnout, že Vaše nářadí a uskladněné věci budou v bezpečí před větrem, deštěm i sněhem.

 

 

Samostatný panel Unikátní patentovaná panelová technologie činí domek HEROLD masivní,pevný,bytelný. Silné 19 mm palubky. ,o délce pouhých 1 m, jsou z výroby připraveny do jednoho panelu. Stěna je tak pevná, nepruží. V klidu se tak můžete po práci o zahradní domek opřít a odpočinout si.

Modulární systém a jeho výhody Zahradní domky jsou vyrobeny tak, aby bylo možné variabilně měnit usazení dveří, či oken. Při samotné montáži máte možnost vybrat umístění oken, či dveří. Pokud si přejete domek například bez oken, sdělte nám tuto informaci při samotné objednávce. Panely s okny Vám nahradíme plnými panely. Přejete si jednokřídlé dveře navíc? Můžeme Vám dodat samostatné dveře za příplatek. Více oken? Není problém.

 

 

  To zvládnete - Mysleli jsme na snadnější montáž Přesně frézované hranoly a precizně připravené panely do sebe hladce zapadají. K sestavení budete potřebovat základní hobby nářadí. Ideální je pokud přizvete k montáži alespoň jednu další osobu a připravíte si běžné hobby nářadí, jako například Akuvrtačku, gumovou palici.

PODROBNÝ MONTÁŽNÍ MANUÁL JE SOUČÁSTÍ BALENÍ DOMKU.

Víte že? Dřevo jako přírodní materiál má díky svým porezním vlastnostem schopnost pohltit vzdušnou vlhkost? Zahradní domek ze dřeva je tak ideální pro skladování nářadí, zahradní techniky a to právě díky sušímu klima uvnitř domku.

Doporučujeme zahradní domek natřít vhodným nátěrem

Pro zvýšení životnosti domku je nutné opatřit dřevo ochranou.  Jako vhodný nátěr můžete využít lazury určené pro nátěr jehličnatého dřeva. Tyto nátěrové hmoty naleznete v naší nabídce zde.

 

Kotvení není součástí balení nářaďového domku HEROLD Součástí balení není materiál pro zakotvení domku k zemi. Domek je však vhodné kotvit k podkladu. Pokud stavíte domek na pevný rovný základ (zámková dlažba, betonová deska) můžete navrtat spodní obvodový rám domku na nářadí a za pomocí turbo vrutů do betonu a chemické kotvy domek kotvit. Domek je též možné postavit na zemní vruty, které naleznete v naší nabídce zde.

Střešní krytina není součástí balení domku. Součástí balení domku není střešní krytina. Jako vhodná střešní krytina může být použita asfaltová lepenka, asfaltový šindel a jiné lehké střešní krytiny. Tyto krytiny naleznete v souvisejících produktech, zde na stránce. Na domek nesmí  být použity těžké střešní krytiny, například betonové tašky, pálené tašky apod.Možnost odborné montáže na klíč Pokud si nejste sestavením domku jisti, můžete využít naší odborné montáže. Cena montáže domečku není zahrnuta v základní ceně za stavebnici domku. Cenu za profesionální sestavení domku naleznete v souvisejících produktech.

Ideální je nás kontaktovat a požádat o individuální nabídku Krom sestavení domku vám můžeme nabídnout montáž na zemní vruty bayos, včetně nosného dřevěného roštu, dále venkovní nátěr lazurou Remmers i položení střešní krytiny.

Vyrobeno v České republice Showroom : Čáslavská 229, 284 01 - Kutná Hora

Naši výrobu naleznete nedaleko Kutné Hory v obci Březová.

Zahradní domky vyrábíme zde :Kontaktujte nás Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás.

Naši vyškolení obchodní zástupci jsou vám k dispozici.

Mobilní telefonní číslo : +420 601 394 445

Email : info@domky-herold. cz

 

Naší kompletní nabídku zahradních domků HEROLD si můžete prohlédnout v kategorii zde. Zahradní domky můžete objednávat ve variantě se sedlovou, nebo pultovou střechou.

 Rozměry zabaleného domku pro přepravu :   330x 120x 80 cm, Váha : 940 kg.

 

 bsshop-e1-VPrHeHB3200
-specialni-dopravaD4000
MateriálSeverský smrk
Plocha střechy22,46
Plocha uvnitř3,1 + 15,8 m2
Počet oken2
Povrchová úpravaNE - možno doobjednat
Rozměr dveří146x182,5
Rozměr okna31x50
střešní krytinaNení součástí balení
bsshop-e1-VPrHeSB1200
Tloušťka palubek19
Tloušťka střechy19
Typ oknaFixní, 4 mm plexi
Váha1350
Vnější rozměr327x645
Vnitřní rozměr309x638
bsshop-makerHEROLD
Výška hřebene260
Výška stěny198
Počet kusů:

Orientační cena: 70869.7


Fotogalerie

Zahradní altán Herold A3366 A Plus s plnou boční stěnou a terasovou podlahou (3,1 + 15,8 m2) Zahradní altán Herold A3366 A Plus s plnou boční stěnou a terasovou podlahou (3,1 + 15,8 m2)
Zahradní altán Herold A3366 A Plus s plnou boční stěnou a terasovou podlahou (3,1 + 15,8 m2) Zahradní altán Herold A3366 A Plus s plnou boční stěnou a terasovou podlahou (3,1 + 15,8 m2)
Zahradní altán Herold A3366 A Plus s plnou boční stěnou a terasovou podlahou (3,1 + 15,8 m2) Zahradní altán Herold A3366 A Plus s plnou boční stěnou a terasovou podlahou (3,1 + 15,8 m2)


Kuchyně  |   Skříně  |   Kanceláře  |   Nábytek  |   Schodiště  |   Dveřě, okna  |   Pergoly  |   Stavební sklo  |   Ornamentní sklo

Ochrana a zpracování osobních údajů

© 2013 Hranol - Ruská 1163/68, Ostrava-Vítkovice, telefon: 595 952 120

  Tento projet je spolufinancován evropským fondem pro regionální rozvoj a ministerstvem průmyslu a obchodu.