Svahová skluzavka - pro výšku svahu 1,2 m
Svahová skluzavka Monkey je ideální volbou pro doplnění přírodních nebo modelovaných terénních ploch na hřištích, zahradách a veřejných prostranstvích.
Svahová skluzavka 2,7 m Doporučená při převýšení 1,2 m. Kombinuje kompaktní rozměr s příjemným skluzem.
Konstrukce skluzavky je pevná a odolná, tvořená nosnými hranoly ze severského smrku, odolnou sklolaminátovou skluzavkou, doplněná o kovové a nerezové prvky. Vše je navrženo tak, aby zařízení odolalo náročnému veřejnému provozu a bylo v souladu s normou ČSN EN 1176 : 2018 ed. 2.
Skluzavky jsou dodávány v barvě červené, vybírat ale můžete z dalších barevných variant. ( zelená, modrá, žlutá). Změnu barvy prosíme uveď do poznámky při zaslání objednávky, nebo nás kontaktujte.
Svahová skluzavka 2,7 m Doporučená při převýšení 1,2 m. Kombinuje kompaktní rozměr s příjemným skluzem.
Konstrukce skluzavky je pevná a odolná, tvořená nosnými hranoly ze severského smrku, odolnou sklolaminátovou skluzavkou, doplněná o kovové a nerezové prvky. Vše je navrženo tak, aby zařízení odolalo náročnému veřejnému provozu a bylo v souladu s normou ČSN EN 1176 : 2018 ed. 2.
Skluzavky jsou dodávány v barvě červené, vybírat ale můžete z dalších barevných variant. ( zelená, modrá, žlutá). Změnu barvy prosíme uveď do poznámky při zaslání objednávky, nebo nás kontaktujte.
| X - Značka | Monkey |
| Certifikát shody s normou | ČSN EN 1176 : 2018 ed. 2 |
| Výška Pádu | 1 m |
| Výška umístění skluzavky | 1,2 m |
| Podklad | udržovaný trávník |
| Materiál | Severský smrk / Sklolaminát / ocel |
| Povrchová úprava | dvojitý nátěr odolnou lazurou - odstín zlatý dub |
| Rozměr cm | 360 x 52 x 60 cm |
| Velikost bezpečnostních zón | 670 x 360 cm |
| Vhodné od | 3 do 14 let |
| Vhodné pro | exterier |
| bsshop-maker | HEROLD - dětský svět a zahrada, s. r. o. |
| Kotvení | zatloukací / betonovací |





